Video

5 000 000 zł strat. Spłonęła Biedronka koło policji w Rybniku (VIDEO)

We wczorajszym pożarze na Placu Armii Krajowej na szczęście nikt nie ucierpiał, ale zniszczenia są olbrzymie

Wracamy do wczorajszej akcji straży pożarnej w dyskoncie Biedronka. Jak przekazała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, we wczorajszej akcji brało udział 28 osób – 7 zastępów straży.

Przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej jednej z zamrażarek. Spłonęły cztery inne tego typu urządzenia. Okopceniu uległ cały sklep. Straty są ogromne, wynoszą około 5 mln złotych – czytamy w komunikacie

Autor: Michał Jasiński

Sklep pozostaje w tej chwili zamknięty. Do kiedy potrwa remont? Biuro rzecznika prasowego sieci Biedronka udzieliło nam odpowiedzi w tej sprawie.

Sklep Biedronka przy ul. 3 Maja 31 w Rybniku aktualnie jest zamknięty z powodu pożaru, który wybuchł w niedzielę (06.08.2023) w godzinach nocnych. Na ten moment najważniejszą informacją dla nas jest fakt, że w wyniku zdarzenia nie ucierpiał żaden z naszych klientów, ani pracowników, ponieważ ogień pojawił się poza godzinami funkcjonowania sklepu. Aktualnie trwają oględziny miejsca przez odpowiednie służby i szacowanie strat. Do czasu zakończenia prac i wydania stosownych decyzji, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak długo sklep będzie wyłączony z użytkowania. Na czas zamknięcia sklepu zapraszamy klientów na zakupy do naszych najbliżej położonych placówek w Rybniku znajdujących się w odległości ok. 1 km od sklepu przy ul. 3 Maja 31  – przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 1b, Wodzisławskiej 76 i  Zebrzydowickiej 74.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button