Wiadomości

Chcesz zrobić zakupy? Pośpiesz się!

Nawet do 23:00 dzisiaj i jutro. Natomiast w Wielką Sobotę już o 13:01 odbijecie się od zamkniętych drzwi. Warto zatem zrobić potrzebne zakupy już teraz

Wielki Tydzień rozpoczął się z rozmachem: ponad 2500 sklepów sieci Biedronki była otwarta od poniedziałku od godziny 6:00 do co najmniej 23:00. Natomiast od środy liczba sklepów zwiększy się do niemal 3000. Ale już w Wielką Sobotę wszystkie sklepy sieci Biedronki będą czynne tylko do godziny 13:00. Podobnie większość placówek Carrefour dziś i jutro będzie otwarta do godziny 23:00, natomiast pojutrze do 13:00. Dokładnie tak samo będą pracowały w sobotę sklepy Auchan, Lidla oraz Netto. Ale niektóre lokalne sklepy będą w Wielką Sobotę nieczynne.

Nieco inaczej będzie w przypadku popularnej Żabki. Żaby będą pracować w Wielką Sobotę do 14:00. Po tej godzinie za ladą może stać już tylko właściciel sklepu. Nie inaczej będzie w wielkanocną niedzielę i poniedziałek. Wszystkie sklepy będą zamknięte. Wyjątkiem będą te, w których sprzedającym jest szef lub – co ciekawe – te, gdzie skorzystamy z kas automatycznych, a obsługa nie inkasuje należności gotówką. To w przytłaczającej większości sklepy sieci Żabka. Jeśli zatem nie macie ochoty jeździć po naszym regionie szukając w Wielkanoc otwartego sklepu – musicie nabrać tempa i zrobić zakupy do sobotniego południa.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button