Wiadomości

Jesteście marionetkami Mrozka! Mocne słowa pod adresem części kibiców żużla

Już jutro mecz ROW Rybnik ze Zdunkiem Gdańsk, a temperatura wokół klubu coraz gorętsza

Gorąco jest też w sieci, bo – jak pisaliśmy wczoraj – duża część kibiców chce zbojkotować piątkowe zawody. Takiemu postępowaniu sprzeciwiła się grupa kibiców ze stowarzyszenia Zielono Czarni, która nawołuje do kibicowania na stadionie:

Katastrofa w bieżącym sezonie wpłynąć może na przyszłości całego klubu. Jako grupa uważamy, że spadek do niższej ligi, oznacza praktycznie koniec żużla w Rybniku i popadnięcie w wieloletni marazm. Musimy zrobić wszystko, żeby w tej lidze pozostać. Ale to nasze zdanie. Można się z nim zgadzać lub nie.

Niektórym z „zagorzałych” kibiców pragniemy zaznaczyć, że nie jesteśmy przydupasami Mrozka, pikolami czy jakie tam jeszcze padają epitety. Robimy to, co nam leży na sercu, a tym jest właśnie doping podczas całego sezonu. Nic się nie zmienia. Na rozliczenia przyjdzie czas na koniec sezonu. Jeżeli ktoś ma ochotę poznać dogłębniej nasze stanowisko w sprawie bojkotu, znajdziecie nas na XIV sektorze. Jesteśmy skłonni do dialogu.

Na reakcję reszty żużlowych kibiców nie trzeba było długo czekać. Niemal od razu w sieci pojawiły się mocne komentarze:

Jesteście i będziecie marionetkami Mrozka!

Zrozumcie że przychodząc na stadion wspieracie finansowo patologiczną twórczość „Wąsa”. On nie odejdzie dopóki będzie miał z tego kasę…

Nie chodzi o wynik sportowy w tej chwili. Może niech spadną i zbudują wszystko od nowa z porządna szkółka oraz poukładanym całym pionem sportowym plus marketing zaplecze sponsorów. Jak można poważnie traktować tego Buca? No jak ile upokorzeń jeszcze. Z sezonu na sezon jest coraz gorzej. Śmieją się wszyscy z prezesa. Nie widzicie tego? Bez honoru bez ambicji z rozbudowanym ego Nie znam drugiego takiego człowieka jak on. Nie znam. Jestem załamany.

Również wolałabym żeby spadli do 2ligi, odbili się od dna z nowym prezesem i zarządem. Tutaj nie chodzi o wynik sportowy bo pewnie się obronią. Ale o to ze klub jest pośmiewiskiem w całej Polsce. Przed chwila skończyła się loża żużlowa na youtube. Znów pośmiewisko z klubu. Nie ma takiego drugiego klubu w Polsce. Tak zarządzanego.

Pojawiły się też głosy przychylne:

Kibicem się jest a nie bywa nie jesteśmy w żadnym wypadku przydupasami prezesa i tak samo nie zgadzamy się z jego ustaleniami.

Specjalnie dogadałem się z szefostwem by robić jutro od 13 do 5 by być na meczu jedziemy dalej!

A Wy wybieracie się na jutrzejszy mecz?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button