Wiadomości

Kibice mają dość. Będzie bojkot rybnickiego żużla

Sytuacja w klubie ROW Rybnik jest coraz gorsza. Mecz, który ma się odbyć w najbliższy piątek zostanie zbojkotowany

Tak zdeterminowani rybniccy fani żużla jeszcze nie byli. Planują bojkot nadchodzącego meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk ze względu na niezadowolenie z zarządzania klubem. Kibice są rozczarowani sposobem prowadzenia drużyny i kompromitującymi działaniami Krzysztofa Mrozka. Swoje stanowisko wyrazili na oficjalnym fanpejdżu:

ZOSTAŃMY TEGO DNIA W DOMU. NIE WSPIERAJMY TEGO CYRKU JEDNEGO CZŁOWIEKA. Pokażmy, że mamy dość. Apelujemy również do przedstawicieli miasta, aby w końcu przestali chować głowy w piasek i nie udawali że problem nie istnieje i aby zainteresowali się zdaniem potencjalnych wyborców. Swoją biernością pokazujecie, że zgadzacie się na patologię w tym klubie, zgadzacie się, aby miasto Rybnik dalej było synonimem pośmiewiska, które jest powodowane przez działania obecnego zarządu. Jednocześnie chcemy podkreślić, że w żadnym wypadku nie obwiniamy zawodników za obecną sytuację. Wszyscy nasi żużlowcy, tak jak wszyscy inni sportowcy chcą odnosić sukcesu. Ciężko je jednak odnieść, gdy pracuje się w nieprzychylnej i nieprofesjonalnej atmosferze” – napisano na profilu Speedway Fans ROW Rybnik.
– Klub ten zmierza donikąd. Od kilku sezonów słyszymy tylko niespełnione obietnica Pana zasiadającego na stołku Prezesa, który nieudolnie stara się leczyć swoje kompleksy wizją swojej boskości. Prawda jest jednak brutalna, klub z roku na rok posiada gorszy skład, gorsze zaplecze organizacyjne, marketingowe (te właściwie nie istnieje). Z roku na rok coraz bardziej drżymy o utrzymanie w tej lidze. Aktualnie klub ROW Rybnik stał się po prostu klubem memem, z którego nawet w czasie oficjalnych transmisji telewizyjnych nie mały ubaw mają komentatorzy, czy zaproszeni goście.

Czy pozbawiona dopingu drużyna wygra? Jeśli prezes nie podejmie działań w odpowiedzi na zapowiedź bojkotu, może to skutkować spadkiem frekwencji na meczach i negatywnym wpływem na finanse klubu. Czy Krzysztof Mrozek w jakikolwiek sposób zareaguje? Do sprawy będziemy wracać.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button