Wiadomości

Mieszkańcy ostrzegają: ktoś wchodzi na podwórko i obserwuje domy!

Plotka czy realne zagrożenie? Od kilku dni rybniczanie piszą o dziwnie zachowujących się osobach w pobliżu domów jednorodzinnych

Sprawa ma dotyczyć przede wszystkim dzielnic Smolna i Niewiadom, choć autorzy wpisów wspominają, że sygnały dochodzą też z innych rejonów Rybnika.

Wczoraj u rodziców przy ul. Szkolnej w Rybniku o godzinie 12:30 wszedł przez piwnice do domu mężczyzna i zastał w kuchni moją mamę bo myślał że nikogo nie ma w domu po tym jak mój ojciec pojechał na cmentarz. Podszedł do niej i stwierdził że mój ojciec dał mu kiedyś pieniądze i kurtkę. Po czym mama powiedziała żeby zszedł do piwnicy bo tam ma jakieś rzeczy i wtedy zamknęła za nim drzwi i zadzwoniła na numer alarmowy 112. Podaje rysopis wysoki 180-190cm, dobrze zbudowany, ubrany w markowe rzeczy, nos kulfoniasty buty z podeszwą w paski niebieskie czerwone i białe, czerwona koszulka i charakterystyczny straszny zez.

Zapytaliśmy Oficer Prasową rybnickiej policji, czy do komendy faktycznie wpłynęły takie zgłoszenia i czekamy na odpowiedź. Przypomnijmy, że z podobną sytuacją mieszkańcy spotkali się na Nowinach. Tam rzeczywiście doszło później do włamania, o czym natychmiast Was poinformowaliśmy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button