Wiadomości

Najjjka pozywa OMZRiK i ocenia seks w ciąży

Uniewinniona przez sąd znana rybnicka blogerka katolicka nie stoi z bronią u nogi. Odpłaca pięknym za nadobne

Jeszcze kilkanaście tygodni temu wydawało się, że to Najjjka będzie mieć się z pyszna. Tak się jednak nie stało, bo została uniewinniona. Pisaliśmy o tym szerzej w materiale Najjjka niewinna! Kompromitacja OMZRiK i prokuratury. Teraz role się odwracają i okazuje się, że pozwanym jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

OMZRiK zbiera pieniądze, by mnie nękać i nieustannie pozywać – mówi Natalia -W związku z powyższym nie pozostało mi nic innego, jak tylko założyć sprawę w sądzie. Razem z moim pełnomocnikiem uważam, że jest to w tej chwili jedyny sposób, by dochodzić swoich praw w związku z działaniami tej organizacji.

W rozmowie z naszym portalem Najjjka odniosła się też do medialnych doniesień w związku z jej wypowiedziami dotyczącymi współżycia małżonków podczas ciąży.

To sprawa sprzed dwóch czy trzech lat. Miałam wówczas na TikToku inne konto, które zresztą TikTok mi usunął. Ale tak, powtórzę to: mam dowody mówiące, że seks w ciąży jest zagrożeniem dla duszy dziecka. Kobieta, matka jest za dziecko noszone pod sercem odpowiedzialna. Nie bez przyczyny mówi się przecież o stanie błogosławionym. Dlatego uważam, że seks w ciąży jest niedopuszczalny. Tak mnie wychowano, taką lekcję wiary wyniosłam z domu – dodaje Najjjka

Warto dodać, że oficjalne stanowisko Kościoła Katolickiego w tej sprawie jest odmienne. Kiedy natomiast ruszy proces Najjjki przeciwko OMZRiK? Na razie nie wyznaczono terminu.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button