Wiadomości

Nie pozwólmy tym dzieciom zostać bez mamy!

Apel o pomoc wpłynął do naszej redakcji wczoraj wieczorem. Wesprzeć możecie i Wy, bowiem liczy się każda złotówka

Trzydziestopięcioletnia Katarzyna z Żor zmaga się z chorobą, która na co dzień powoduje cierpienie i ból. Niestety nie jest to schorzenie łatwe do wyleczenia.

Mam kochającego męża, 2-letnią córeczkę i 8-letniego niepełnosprawnego synka. Na tym wolałabym zakończyć wyliczankę, ale niestety nie mogę nie wspomnieć o perlaku – guzowatej zmianie zapalnej, przez którą nie słyszę i która realnie zagraża mojemu zdrowiu. Duży Guz jest dla mnie realnym zagrożeniem! Grozi mi zapalenie mózgu, paraliż, niedowład… Perlak niszczy wszystkie nerwy twarzy. Błagam! Ratuj! – napisała Katarzyna

Potrzebuję jest pilne leczenie operacyjne – tzw. tympanoplastyka zamknięta. Operacja polega na usunięciu zmian zapalnych. To dla Katarzyny realna szansa, by słyszeć i ratunek od poważnych konsekwencji zdrowotnych. Niestety nie stać mnie jej na leczenie prywatne, a terminy NFZ są bardzo odległe – sięgają 24 miesięcy! Dlatego Kasia z całego serca prosi o pomoc i wsparcie zbiórki, która została założona na jej potrzeby.

Sprawa jest paląca, bo zmiana ropna może skutkować zapaleniem mózgu, ale też paraliżem czy niedowładem, stąd też apel do Was o pomoc. Liczy się każda złotówka. Bezpośredni link do zbiórki to https://www.siepomaga.pl/kasia-podkomorka.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button