Wiadomości

Niebezpiecznie na drogach. Trzy potrącenia pieszych pod rząd

Niespokojnie zaczyna się długi świąteczny weekend. Najpierw doszło do potrącenia Rybniku, później w Bełku, a potem na Maroku – znów w Rybniku

Do pierwszego zdarzenia doszło przedwczoraj rano na ul. Budowlanych. Następne potrącenie miało miejsce tego samego dnia tuż po 18:00, o czym poinformowała rybnicka policja.

Około godziny 18:17 kierujący volkswagenem 44-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego, jadąc w kierunku Stanowic potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 15-latka, który przechodził z prawej na lewą stronę jezdni. Nastolatek został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Z kolei wczoraj po południu doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic. Grunwaldzkiej i Kotucza.

56-letni mężczyzna kierujący pojazdem Ford Fiesta potrącił na przejściu dla pieszych 14-latka który wyniku doznanych obrażeń został zabrany do szpitala. Kierowca forda był trzeźwy.

W tej chwili warunki drogowe nie są najlepsze. Na drogach zalega topniejący śnieg, a nad ranem ma padać deszcz ze śniegiem. Z kolei w nocy z 24 na 25 grudnia mogą wystąpić ulewne deszcze i silny wiatr.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button