Wiadomości

Niespokojny weekend w Rybniku

Służby ratunkowe miały pełne ręce roboty w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin

W piątek około godziny 17:00 na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku w okolicy posesji nr 147 doszło do wypadku drogowego – czołowego zderzenia dwóch pojazdów.

Kierująca samochodem osobowym marki Suzuki, jadąc w kierunku centrum Rybnika, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z kierującą samochodem osobowym marki Skoda. W drugim pojeździe znajdował się pasażer, który odniósł obrażenia i został zabrany do szpitala – czytamy w komunikacie policji

Z kolei straż pożarna podaje, że do szpitala przewieziono dwie kobiety w wieku 58 i 36 lat oraz 12-letnie dziecko. W wyniku zdarzenia doszło do utrudnień w ruchu drogowym, gdyż droga została częściowo zablokowana. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe oraz policja. Przyczyny wypadku są nieznane, policja prowadzi czynności w tej sprawie.

Wczoraj natomiast około 14:40 na trasie rowerowej Niedobczyce-Niewiadom w znaleziono ciało 65-letniego mężczyzny. Ciało zauważyli przechodnie i powiadomili służby ratunkowe. Niestety pomimo reanimacji mężczyzna zmarł. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button