Wiadomości

Otwarto mosty, ale zamykają drogę. Znów nie dojedziemy do A1

Niezbyt długo cieszyli się kierowcy jadący od strony Rybnika nieskrępowanym dojazdem do węzła A1 w Bełku. Już od czwartku czekają nas objazdy

Drogowcy będą remontować drogę wojewódzką nr 925 łączącą w naszym regionie Rybnik z Orzeszem (dalej biegnie ona do Bytomia). Jest to jeden z głównych szlaków z Rybnika do autostrady A1.

Zakaz ruchu będzie dotyczył
– Obszaru robót drogowych i branżowych na odcinku drogi DW 925 w km 33+880 ÷ 38+360 (od skrzyżowania z dróg wojewódzkich nr 924 do skrzyżowania z ul. Robotniczą w Rybniku) z uwzględnieniem zamknięcia tego odcinka drogi dla powszechnego ruchu pojazdów.

Możliwy będzie:
– dojazd do posesji od DW924 w Stanowicach do ul. Robotniczej w Rybniku;
– ruch pojazdów komunikacji lokalnej;
– ruch pojazdów służb miejskich,
– ruch pojazdów służb ratunkowych,
– ruch pojazdów budowy;

Krótko mówiąc: ul. Mikołowska od skrzyżowania z ul. Robotniczą do ronda przy stacji Orlen w Stanowicach będzie dla przeciętnego zjadacza chleba zamknięta. Objazd? Najlepiej autostradą A1 wg poniższej mapki.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Tym samym zjazd na Żory, który jest fatalnie zaprojektowany przez co zawsze zakorkowany będzie obecnie sparaliżowany…

  2. Może warto konkretnie wyjaśnić to pochylenie wiaduktu. Przecież to jakiś żart… I tłumaczenie UM Rybnik, że to w celu odpływania wody deszczowej. Przecież to kpina. Chyba za spieprzoną robotę każdy dostał ładnie do rączki żeby takie głupoty przeciętnym zjadaczom chleba wciskać. Tyle pieniędzy i tak spieprzone 🙊 No tak ciemnogród tylko siedzi i patrzy i słucha….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button