Wiadomości

Paryż i Meksyk za 1 zł? To możliwe

Tak atrakcyjnej oferty jeszcze nie było! Rybnicki władze proponują podróż za złotówkę

Wybrać można Meksyk lub Paryż. Albo jedno i drugie. Oczywiście chodzi o dzielnice stolicy ROW – zgodnie z wieloletnią zasadą, że największym miastem świata jest właśnie Rybnik. Dlaczego? Dlatego, że rozciąga się od Meksyku po Pekin i od Paryża po Maroko. Tę zabawną grę słów nawiązującą do nazw rybnickich dzielnic postanowiły wykorzystać władze miasta promując lokalny transport publiczny.

Rybnik wystartował z kampanią promującą tanie przejazdy autobusowe. Miasto chce w ten sposób przypomnieć o ofercie, dzięki której można płacić mniej za jednorazowe przejazdy autobusem. Przypomnijmy, że nieprzekraczający 3 przystanków przejazd dowolną linią w strefie 0 kosztuje tylko 1 zł! Kampania jest inicjatywą Wydziału Marketingu i Mediów rybnickiego magistratu, która ma na celu zachęcić mieszkańców Rybnika do korzystania z komunikacji publicznej. W przestrzeni miejskiej pojawiły się plakaty z informacją, że – podróżując do wielu miejsc Rybnika, w tym tak atrakcyjnych, jak: Paryż i Meksyk – zapłacimy jedynie złotówkę! I jest to najprawdziwsza prawda! – mówi Agnieszka Skupień, Rzeczniczka Prasowa Urzędu Miasta Rybnika kierująca Wydziałem Marketingu i Mediów.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/trzy-przystanki-za-zlotowke

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button