Video

Pedofile z Gruzji na basenie? Cudem uniknęli zlinczowania

Tą sprawą żyje cały Śląsk. Wczoraj w Bytomiu złapano czterech mężczyzn zaczepiających dzieci

Wszystko miało miejsce na kąpielisku w parku im. F. Kachla. Do ochrony zgłosili się rodzice dzieci, które skarżyły się, że są zaczepiane przez 4 mężczyzn.

Ochroniarze zabezpieczający teren kąpieliska odkrytego w Parku Miejskim im. F. Kachla zatrzymali mężczyznę, który miał niewłaściwie zachowywać się wobec dzieci korzystających z basenu. Ochroniarze zawiadomili policję, która zatrzymała mężczyznę a z nim jego trzech towarzyszy. Mężczyźni w wieku od 18 do 55 lat są obywatelami Gruzji – podał bytomski UM

Okazało się jednak, że policja nie tylko musiała zatrzymać czterech mężczyzn, ale i chronić ich przed rozwścieczonym tłumem.

Tłum był agresywny, policjanci użyli gazu. W stosunku do interweniujących funkcjonariuszy również padały niecenzuralne słowa. Policjanci byli zmuszeni użyć środków przymusu bezpośredniego. Nikomu nic się nie stało – przekazała komisarz Anna Lenkiewicz zastępująca rzecznik prasową Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu

Dziś zatrzymani mają być doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą ewentualne zarzuty. Jak na razie nie mamy żadnych bliższych informacji. Wstępnie przesłuchanie zaplanowano na godz. 13:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button