Wiadomości

Pomóżmy Kacprowi

Poważna choroba to zawsze cios – tym bardziej, jeśli dotyka tak młodego człowieka. Możemy jednak pomóc rybniczaninowi ze Stodół

Dwudziestodwuletni Kacper Kwiatkowski – strażak ochotnik z OSP Stodoły – zachorował na złośliwy nowotwór żołądka. Niestety koszty leczenia są niebagatelne, bo same tylko badania molekularne to około 25000 złotych. Dlatego też zarówno rodzina, jak i przyjaciele z Ochotniczej Straży Pożarnej, proszą o wsparcie i wpłatę dowolnej kwoty na założoną przez nich zbiórkę.

Pojawiła się szansa na prywatne badania w klinice Oncompass Medicine w Szczecinie, która współpracuje z lekarzami ze Szwajcarii. Wyniki badań pozwoliłyby na precyzyjne dobranie leczenia, ale niestety nie jest to refundowane. Dlatego prosimy i jakąkolwiek pomoc. Na razie Kacper przebywa w szpitalu w Katowicach. Jeśli stan jego zdrowia na to pozwoli, to w poniedziałek przyjmie pierwszą dawkę chemioterapii – usłyszeliśmy od przedstawicielki OSP w Stodołach

Kacper Kwiatkowski to na co dzień dwudziestodwuletni pracownik KWK Szczygłowice i – jak czytamy w opisie zbiórki – toczy teraz najważniejszą walkę w swoim życiu.

My – jego strażacka rodzina, jak obiecaliśmy – ruszymy niebo i ziemię, by pomóc wrócić mu do zdrowia i pełni sił. Kacper rozpoczyna leczenie, jednakże potrzebne są kolejne badania, by móc jak najszybciej i jak najskuteczniej wykopać nieproszonego gościa.

Bezpośredni link do zbiórki to: https://pomagam.pl/33k447. Kacper wraz z rodziną i przyjaciółmi dziękuje za każdą pomoc.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button