Wiadomości

Poszukiwani zaginieni rodzice. Prawdopodobnie porzucili dzieci

Policja w całej Polsce poszukuje małżeństwa, które opuściło swoich synów i zniknęło.

44-letnia Aneta Jagła i jej o pięć lat starszy mąż Adam w nocy z 20 na 21 maja br. wyszli ze swojego warszawskiego mieszkania, w którym pozostało dwóch ich synów w wieku 1 i 17 lat i którzy odnaleźli list o lakonicznej treści.

Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni.

Od pięciu dni policja prowadzi intensywne poszukiwania zaginionej pary. O zniknięciu małżeństwa stróżów prawa poinformowała rodzina, która zajmuje się nastoletnimi dziećmi. Wiadomo, że Aneta i Adam widziani byli w Tatrach – w południowej Polsce i na północnej Słowacji.

Rzeczywiście kobieta i mężczyzna o takich danych personalnych oraz odpowiadających podanym rysopisom przebywali w naszym schronisku. Zameldowali się w poniedziałek, 22 maja i spędzili u nas noc. Zachowywali się spokojnie, nie sprawiali żadnych problemów. We wtorek rano, 23 maja, wymeldowali się i opuścili schronisko. Nie wiemy, dokąd się udali – powiedzieli mediom pracownicy tatrzańskiego schroniska Murowaniec

O całej sprawie została też poinformowana słowacka policja oraz Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Naczelnik Jan Krzysztof informuje jednak, że TOPR nie prowadzi poszukiwań tego małżeństwa w górach, tylko sprawdzało trop związany z tatrzańskim schroniskiem.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały te osoby w ostatnich dniach, znają miejsce ich pobytu lub mają jakiekolwiek informacje na temat ich zaginięcia. Informacje można przekazywać osobiście w komendzie przy ul. Malczewskiego 3/5/7, telefonicznie pod nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 bądź drogą elektroniczną na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl. Można też skontaktować się z najbliższą jednostką policji albo zadzwonić pod numer alarmowy 112.

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetkę masywną, dłuższe włosy i fryzurę typu bob. Prawdopodobnie ma tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantery i może nosić okulary korekcyjne. Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetkę normalną, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki, kuleje na prawą nogę. Prawdopodobnie ma tatuaż na lewym ramieniu. Jak informują funkcjonariusze, małżonkowie mogą mieć przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia oboje byli ubrani na sportowo.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button