Wiadomości

Powiedzieli, żeby poddała córkę eutanazji. Pani Ewa nie poddaje się i błaga o ratunek

Ta historia wyciska łzy z oczu. Z prośbą o pomoc zwróciła się do nas mieszkanka Tarnowskich Gór

Natalia choruje na najgorszą postać zespołu Tourette’a, a jej życie zamieniło się w koszmar.

Jej ciało ciągle drży a usta wydają niewyobrażalny krzyk, niecenzuralne słowa . Choroby wciąż z dnia na dzień postępują. Kilka operacji na otwartym mózgu już przeszła – kolejne przed nią . Mimo tego, że dziś przez postępujące choroby jest w beznadziejnym stanie – nigdy póki żyję, nie oddam jej do hospicjum, choć wiele ludzi już mi mówiło, że mam Natalię poddać eutanazji. Mówili mi to patrząc prosto w oczy! – pisze do nas zrozpaczona Mama Natalii

Natalia – niegdyś bardzo pracowita, ambitna i zdolna osoba, dziś jest jak chory, zraniony i zamknięty w klatce ptak bez możliwości samodzielnego egzystowania. Wszystko to z powodu postępujących z dnia na dzień licznych chorób, które zabrały jej wszystko: marzenia, plany, myślenie o lepszym jutrze.

Każdy dzień zaczyna i kończy potwornym cierpieniem, bólem, osamotnieniem, niemocą . Nie potrafi wciąż wygrać z wszystkimi chorobami pragnie je tylko odrobinę ujarzmić. Wymaga 24 godzinnej stałej opieki i pielęgnacji – mówi pani Ewa

Pilnie potrzebna jest Pomoc finansowa na zakup nowego, mocniejszego wózka inwalidzkiego ponieważ przy tak postępujących chorobach nogi Natalii wciąż odmawiają posłuszeństwa a obecny który posiadała się zepsuł. Poza tym codzienne utrzymanie i leczenie chorej pochłania fortunę. Dlatego też Mama Natalii założyła zbiórkę i bardzo prosi o pomoc – liczy się każdy grosz! Bezpośredni link to https://pomoc.pl/walka-natalii.

Prosimy Państwa jako ludzi dobrych serc Pomóżcie nieuleczalnie chorej Natalii , której życie zmieniło się w najgorszy koszmar. Z góry Państwu bardzo serdecznie dziękujemy.

Natalia z mamą

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button