Wiadomości

Psy tropiące, policjanci i radiowozy w Świerklanach. Trwają poszukiwania kierowcy

W niedzielę około godziny 1:00 w nocy w rejonie ulicy Boryńskiej w Świerklanach doszło do zdarzenia, które wywołało duże poruszenie wśród mieszkańców

Według relacji naszych Czytelników na środku drogi stał porzucony samochód bez kierowcy, a miejsce szybko zostało zabezpieczone przez wiele policyjnych patroli. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze kryminalni, a także psy tropiące. Jak ustaliliśmy, w działaniach nie brała udziału Komenda Miejska Policji w Żorach, choć wskazywały na to pierwsze doniesienia mieszkańców. Mamy natomiast informacje od policjantów z Rybnika:

Kierujący samochodem pozostawił swój pojazd na drodze. Od wczorajszej nocy trwają jego poszukiwania. Na tę chwilę nie mam informacji, czy został już zatrzymany – przekazała nam asp. szt. Bogusława Kobeszko, Oficer Prasowa rybnickiej Komendy Miejskiej Policji

Jeśli byłeś świadkiem tego zdarzenia lub masz informacje, które mogą pomóc w jego wyjaśnieniu, skontaktuj się z naszą redakcją.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button