Wiadomości

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniu zaginionej Sabiny

Od wtorku trwają poszukiwania Sabiny Ligockiej z Żor, która zaginęła w drodze do pracy. Liczy się każda wiadomość

Jak przekazuje rodzina zaginionej 51-letnia żorzanka udała się do pracy do Rybnika, ale nie dotarła tam. Ostatni kontakt z najbliższymi nawiązała we wtorek o 13:00. Od tego czasu słuch po niej zaginął.

Ostatni kontakt telefoniczny był tego samego dnia około godz. 13:00. Do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Zaginiona posiada przy sobie dokumenty i telefon którego nikt nie odbiera.
Rysopis:
☑️Wzrost: około 160 cm
☑️Sylwetka: szczupła
☑️Oczy: szare
☑️Włosy: siwy-blond
🔘Znaki szczególne: na prawej ręce tatuaż z mandalami i motylem, na lewej ręce tatuaż feniksa oraz na lewej nodze tatuaż wilka.
W dniu zaginięcia ubrana była w białą koszulkę, czarne spodnie, jasną katanę koloru kawa z mlekiem, oraz białe tenisówki.
✉️ Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Żorach pod numerem telefonu 47 855 32 00 lub z naszą redakcją. Gwarantujemy anonimowość ❗️

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. W trakcie poszukiwania w sieci informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na ten temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chcę podziękować za Twoją pracę. Koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie odwiedzał, żeby poczytać nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button