Publicystyka

Rozerwany rower, rozerwane serca. Tragiczny wypadek w Boguszowicach.

Nie milkną echa wczorajszego przerażającego zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Małachowskiego i Sztolniowej.

Przypomnijmy: wczoraj około godz. 13:30 kierujący samochodem marki ford zderzył się z rowerzystą. Wg wstępnych ustaleń policji dwudziestopięciolatek prowadzący forda skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście. O sprawie pisaliśmy tu.

Zmarły to znany w rybnickim środowisku kolarskim trzydziestosześcioletni Arkadiusz P. Po tragicznych zdarzeniach w Internecie pojawił się wysyp komentarzy. Zwykle dotyczą łączenia się w bólu z rodziną i najbliższymi, ale niestety część jest kolejną odsłoną wojny polsko-polskiej, w której tym razem rowerzyści zaatakowali kierujących samochodami. I odwrotnie.

Ale widzimy znów duży wysyp, tzw piratów- rajdowców dla których rowerzysta jest intruzem. Ci ludzie nie mają nic wspólnego ze sportem, raczej należy się tylko zastanowić co biorą. To jest wielkie i natychmiastowe zadanie dla Policji, Parlamentarzystów w ustanowieniu nowego prawa i TV (wszystkich stacji) aby edukować tych piratów i karać bezwzględnie. W innym wypadku Ci bandyci będą dalej zabijać.

Coś musimy wreszcie wspólnie zrobić z tym bo następnym razem to może być każdy z nas . Teraz też kolejny zawodnik pełen pasji i talentu stracił życie bo młody łebek 25letni właśnie nie miał wyobraźni po zniszczeniach auta sądzę że wcale wolno nie jechał. Coś trzeba z tym zrobić!!! Tym bardziej że jest nas na szosach coraz więcej.

Nie znałam Pana Arka .. Ale czytaj komentarze na rybnik dla Was- jestem w.szoku. pan Arek zginął bo kierowca nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście a internauci współczuja i bronią kierowcy 🙁🙁😢😢 przecież gdyby kierujący pojazdem ustąpił pierwszeństwa rowerzyście to ten by żył 🙁😢😢

Brak mi słów na ludzi. Wyrazy współczucia dla rodziny

Za niskie kary są dla kierujących i wymuszających pierwszeństwo ,też dwa razy uniknąłem tego samego na rowerze, dożywocie dla kierowcy.

Są też komentarze wskazujące, że miejsce, w którym wydarzył się wypadek jest niebezpieczne. Dwie rodziny mają rozerwane serca. Uszanujcie to – próbuje zakończyć dyskusję jedna a internautek.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button