Wiadomości

Syn chciał zabić matkę. Usiłowanie zabójstwa w Pawłowicach.

Z ciężkimi obrażeniami ciała do szpitala w Katowicach trafiła 38-letnia kobieta. Została tam przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wiele wskazuje na to, że syn chciał ją pozbawić życia.

Wszystko rozegrało się wczoraj, w poniedziałek 30 stycznia w godzinach wieczornych. Około godziny 18:00 jedna z mieszkanek Pawłowic usłyszała rozpaczliwe krzyki swojej sąsiadki. Ruszyła na pomoc i wezwała policję. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 16-letniego syna ofiary, który obecnie trafił do szpitala na obserwację. Najprawdopodobniej usiłował zamordować swoją matkę. Motywy nie są znane, a rodzina nigdy wcześniej nie była notowana przez policję. Nastolatek w chwili tragicznych wydarzeń przebywał z matką sam na sam.

Przebywa on teraz na oddziale zamkniętym i jest pilnowany przez policjantówpoinformował media mł. asp. Wojciech Janosz z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

O jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i dla Nieletnich w Jastrzębiu-Zdroju. Stan zdrowia matki jest stabilny. Została zaopatrzona w Katowicach i przewieziona do szpitala do Zabrza na oddział torakochirurgii.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button