Wiadomości

W Poznaniu nożem, u nas siekierą w głowę. Dramatyczne chwile w Jastrzębiu

Cała Polska od wczoraj żyje tragedią, która wydarzyła się w Poznaniu. Niestety także w naszym regionie nie było ostatnio spokojnie

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce na początku sierpnia, ale jastrzębska policja poinformowała o nim dopiero teraz – po postawieniu zarzutów.

Na jednej z klatek schodowych w budynku wielorodzinnym kobieta zaatakowała sąsiadkę siekierą. Policjanci ustalili, że podczas awantury konflikt sąsiedzki na tyle eskalował, że jastrzębianka wyjęła siekierę i zadała cios w głowę kobiety. Na szczęście zamierzonego celu nie osiągnęła, gdyż jastrzębianka zasłoniła się ręką. Zaatakowana krzycząc zaalarmowała męża.

Agresorka – siedemdziesięciodwuletnia kobieta – została zatrzymana i po wstępnych badaniach trafiła do szpitala psychiatrycznego. Okazało się, że już wcześniej dochodziło do podobnych czynów.

Kobieta owa 22 kwietnia 2023 roku na klatce schodowej straszyła dzieci w wieku 11 i 12 lat wybiciem zębów, a 26 kwietnia groziła tej samej sąsiadce, na którą zamierzyła się siekierą.

Kobiecie postawiono zarzuty usiłowania zabójstwa oraz kierowania w stronę sąsiadów gróźb karalnych.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button