Wiadomości

Wypadek w Dębieńsku. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wczoraj tuż po godzinie 23:00, na ulicy Furgoła w Dębieńsku doszło do poważnego wypadku drogowego

Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – Seat i Toyota.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe: jednostki OSP Dębieńsko Wielkie i OSP Dębieńsko Stare, zastęp z PSP Knurów, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca Toyoty, którego przetransportowano do szpitala.

Na ten moment nie są znane przyczyny wypadku ani stan zdrowia uczestników zdarzenia. Czekamy na oficjalne informacje z policji, która prowadzi czynności wyjaśniające.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button