Wiadomości
Wypadek w Dębieńsku. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wczoraj tuż po godzinie 23:00, na ulicy Furgoła w Dębieńsku doszło do poważnego wypadku drogowego
Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – Seat i Toyota.
Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe: jednostki OSP Dębieńsko Wielkie i OSP Dębieńsko Stare, zastęp z PSP Knurów, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca Toyoty, którego przetransportowano do szpitala.
Na ten moment nie są znane przyczyny wypadku ani stan zdrowia uczestników zdarzenia. Czekamy na oficjalne informacje z policji, która prowadzi czynności wyjaśniające.



