Wiadomości

Wypchnął niepełnosprawnego z tramwaju! Już go znaleziono

Wykopany – niestety dosłownie – mężczyzna doznał obrażeń głowy i jest w szpitalu w poważnym stanie. I to niestety nie są sceny z filmu

Policjanci z całego Śląska przez kilkanaście dni poszukiwali mężczyzny, który 11 listopada 2023 roku wypchnął z tramwaju niepełnosprawnego człowieka. W wyniku upadku pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i przebywa w szpitalu.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w sobotę 11 listopada, w tramwaju linii 9, na przystanku Wirek-Katowicka w Rudzie Śląskiej. Śledczy z na podstawie nagrania z kamery monitorującej tramwaj ustalili, że sprawcami byli dwaj mężczyźni. Głównym prowodyrem był mężczyzna w wieku 25-35 lat, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty z białymi wstawkami.

Policja prowadzi sprawę o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Duży odzew społeczeństwa i dobre rozpoznanie policjantów z Rudy Śląskiej i miast ościennych doprowadziły do zatrzymania obu mężczyzn. Sprawca wraz z kolegą ukrywali się w jednym z mieszkań na terenie Chorzowa.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button