Wiadomości

Zginął strażak. Oddali mu hołd

Gaszowiccy strażacy z miejscowej OSP uczcili wczoraj pamięć tragicznie zmarłego członka Specjalistycznej Grupy Wodno-Nurkowej z Gdańska

Przypomnijmy: podczas poszukiwań podejrzanego o zabójstwo syna Grzegorza Borysa zginął strażak-płetwonurek. Zasłabł podczas nurkowania. Niestety pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Z głębokim smutkiem informujemy, że nasz kolega sekc. Bartosz Błyskal, poszkodowany w wypadku nurkowym w czasie działań prowadzonych przez Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego »Gdańsk«, zmarł w szpitalu w Gdyni. Cześć Jego Pamięci – napisała w komunikacie Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Kondolencje złożył także Andrzej Bartkowiak – komendant główny PSP.

Z wielkim smutkiem przyjąłem inf. o śmierci strażaka PSP sekc. Bartosza Błyskala, płetwonurka Specjalistycznej Grupy Wodno-Nurkowej KM PSP Gdańsk. W imieniu całej braci strażackiej składam kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym zmarłego. Cześć Jego pamięci.

Gaszowiccy druhowie-ochotnicy uczcili pamięć zmarłego na służbie wczoraj o godzinie 18:00.

W dniu dzisiejszym o godzinie 18.00 oddaliśmy hołd zmarłemu tragicznie strażakowi Bartoszowi ze Specjalistycznej Grupy Wodno-Nurkowej KM PSP Gdańsk – napisali na swoim fanpejdżu

Podejrzany o morderstwo Grzegorz Borys nadal pozostaje nieuchwytny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button