Wiadomości
Znów zderzenie na Czyżowickiej

Jak donoszą nasi Czytelnicy, niebezpiecznie było dziś w południe w Wodzisławiu
Informacje te potwierdziła nam wodzisławska Komenda Powiatowa Policji:
Około 12.30 w Wodzisławiu Śląskim na ul. Czyżowickiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu osobowego. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca skodą, 21-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, na łuku straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w rów melioracyjny. Podróżowała sama, nie odniosła poważnych obrażeń. Została ukarana mandatem w wysokości 1000 zł, (bez punktów karnych) – czytamy w skierowanej do nas odpowiedzi



