Wiadomości

Biedroń szydzi ze śmierci ojca Łukasza Kohuta? Szokujące słowa w programie TV

Drwiny ze śmierci rodzica? Tego jeszcze chyba w Polsce nie było

Wybory i kampania przyzwyczaiły nas do festiwalu wzajemnych oskarżeń, ale lider Nowej Lewicy chyba poszedł o krok za daleko. Komentując polityczną woltę Łukasza Kohuta wypowiedział słowa, które raczej nie powinny paść. Przypomnijmy: europoseł Łukasz Kohut opuścił szeregi Nowej Lewicy i zdecydował się na start w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Obywatelskiej. Pisaliśmy o tym w materiale Łukasz Kohut żegna się z Lewicą? Będzie startował z listy Koalicji Obywatelskiej. Właśnie do tego faktu odniósł się – chyba w sposób nieco nieprzemyślany – Robert Biedroń.

@LukaszKohut podjął decyzję, siedzi dzisiaj po prawicy swego ojca, przeszedł na prawicę. To wyborcy ocenią tego typu polityczne salta mortale

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że europoseł Łukasz Kohut pochował Ś+P Ojca w marcu. Wcześniej – dwa lata temu – zmarła Grażyna Kohut. Na Biedronia natychmiast posypały się w gromy w związku z tą wypowiedzią.

Nie dość, że głupie to podłe i obrzydliwe biorąc pod uwagę, że ojciec @LukaszKohut zmarł niedawno. Obrzydliwe!

Nie jestem fanem @LukaszKohut, ale jego ojciec zmarł kilka tygodni temu. Każdy kto przekroczył granicę 50 iq ma świadomość, że @RobertBiedron to zwykła hiena.

Do tej wypowiedzi odniósł się też sam eurodeputowany.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że pojawił się i inny komentarz. I to ze strony dyrektora biura europosła Ł. Kohuta.

@RobertBiedron kłamiesz! Sam wyciąłeś @LukaszKohut z listy!

Czy to oznacza początek bezpardonowej walki Łukasza Kohuta z jego byłymi kolegami? Okaże się to już wkrótce – podczas nadchodzącej kampanii.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Chyba już wiem dlaczego lewa strona optuje za wprowadzeniem zmian w kodeksie karnym i zaostrzenie kar za (tzw) mowę nienawiści- będą się łoić nawzajem … .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button