Video

„Mogę się j***ć bez przerwy”. Kontrowersyjny film wodzisławskiej kandydatki na radną

Myśleliście, że tak kampania już niczym nie zaskoczy? Pomyłka! Od jednego z wodzisławskich komitetów wyborczych otrzymaliśmy nagranie, które jest… delikatnie mówiąc zaskakujące

Na nagraniu dostępnym publicznie w serwisie youtube kandydatka Klaudia S. opowiada w sposób nieskrępowany o swoim życiu prywatnym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie przebiera w słowach. Opisuje także zachowania innych osób.

Mogę się j***ć bez przerwy. Nie musiałabym ich brać i i tak bym się mogła j***ć.
Może mnie chłop zalewać ile chce k***a. Fontanna obfitości
– to tylko niektóre z myśli opublikowanych przez kandydatkę na jednym z portali społecznościowych

Jak do tych nagrań podchodzą przedstawiciele komitetu?

Nie będę tego komentował. Nawet szczerze mówiąc nie wiem, o jakie nagrania chodzi. Nie widziałem ich – powiedział w rozmowie kandydujący z tego komitetu na urząd prezydenta Dezyderiusz Szwagrzak

Przewodniczący Rady Miasta Szwagrzak nie chciał komentować, za to miasto aż od komentarzy huczy. Rozmowna jest też sama kandydatka:

Tak, robię to. Prowadzę swego rodzaju terapię dla młodych ludzi. Oni często mają problem ze swoimi pierwszymi razami z kobietami czy z mężczyznami… Albo z jednymi i z drugimi. A ja im pomagam się przełamać. Wykreowałam postać Klaudii Croft, ale przecież to nie jestem ja. A poza tym mam naprawdę dużo do zaoferowania. Mogłabym przecież biegać po mieście z gołą p******ą, a ja pomagam młodym. A Wodzisław jest po prostu miastem, w którym dużo się musi zmienić, bo na razie to jest homofobiczne miasto dla starych. I to trzeba zmienić. A ja mam potencjał. Ja siedzę w gamingu od 7. roku życia (kandydatka ma 29 lat – przyp. red.). I powiem szczerze, że gdybym startowała na prezydenta miasta, to bym wygrała i pokonała wszystkich. Ale skupiam się na kandydowaniu na radną, bo mnie ludzie zaczepiają i mówią: Klaudia, zrób coś! I ja robię. A że mówię otwarcie o seksie Klaudii Croft na moim profilu to nic złego. To miasto chyba nie jest gotowe na taką pozytywną wariatkę jak ja.

Zapytana przez nas o deklarację kandydowania w przyszłości na urząd prezydenta Wodzisławia Klaudia mówi wprost:

Nie, nie myślę o tym. Chcę zmienić Wodzisław na bardziej otwarty, ale prezydentem nie zamierzam zostać.

Zamierza za to zostać radną, a na swojej oficjalnej stronie www.klaudiacroft.com napisała:

Jestem osobą zero jedynkową. Jak widać przechodzę od razu do konkretów, krótko, zwięźle i na temat, więc działając ze mną – działasz skutecznie! Czy to właśnie nie o to chodzi w byciu radnym? Szybkość i skuteczność w działaniu oraz jasność w przekazie i kontakcie? BINGO!

Zaś w rozmowie z nami dodaje:

Ja bym też mogła wiele o wielu innych kandydatach powiedzieć. Ale nie robię tego i mam nadzieję, że moich wypowiedzi też nie będzie nikt wyrywał z kontekstu.

A jaki jest kontekst tych publicznych video kandydatki? Ocenę pozostawiamy Czytelnikom.

Powiązane artykuły

3 komentarzy

  1. Pomijając pokazane wypowiedzi to ta osoba jest również oszustką, wyłudziła setki tysięcy złotych od osoby z którą współpracowała. Gratulacje za research.

  2. Wiadomo jak poszło tej kandydatce w wyborach? Przeszła czy nomen omen jej kampania poszła się je…ać? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button