Wiadomości

Kraksa na Boryńskiej w Świerklanach, samochód uderzył w płot

Wczoraj o godzinie 11:44 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego w Świerklanach przy ulicy Boryńskiej

Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu osobowego, który uderzył w płot. Zarówno pojazd, jak i ogrodzenie zostały poważnie uszkodzone

Na miejsce skierowano natychmiast strażaków ochotników ze Świerklan zastępem. W działaniach uczestniczyli również strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną wypadku było zaśnięcie kierującej.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Aktualizacja, godz. 8:30. Mamy już komunikat rybnickiej Komendy Miejskiej Policji w tej sprawie:

Jedna osoba została poszkodowana, jednak była przytomna i samodzielnie opuściła pojazd. Strażacy prowadzili działania związane z zadymieniem w tylnej części auta.

54-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju, jadąc w kierunku ulicy Szerockiej, zasnęła za kierownicą. Kobieta uderzyła w ogrodzenie posesji i o własnych siłach wyszła z pojazdu. Była trzeźwa, doznała ogólnych potłuczeń – informuje podkom. Bogusława Kobeszko, oficer prasowa KMP Rybnik

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button