Wiadomości

Rybniczanin złapany z narkotykami w Żorach

Wczoraj żorscy kryminalni zatrzymali do kontroli samochód marki Peugeot, którego kierowca posiadał przy sobie środki odurzające

Do interwencji doszło wczoraj około godziny 17:00 na osiedlu Gwarków w Żorach. Kryminalni zatrzymali do kontroli samochód marki Peugeot, którym poruszał się 40-letni mieszkaniec Rybnika.

Podczas wykonywanych czynności policjanci ujawnili przy mężczyźnie woreczki strunowe z zawartością białej substancji oraz kilka tabletek. 40-latek przyznał, że zabezpieczona substancja to pochodna metaamfetaminy. To nie było jedyne naruszenie przepisów ujawnione podczas kontroli. Policjanci ustalili również, że Peugeot nie posiadał aktualnego badania technicznego. W związku z tym mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu – czytamy w oficjalnym komunikacie

Mężczyzna został zatrzymany, a zabezpieczone substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom. Ich wyniki pozwolą określić dokładny rodzaj oraz ilość posiadanych środków.

Przypominamy, że posiadanie środków odurzających jest przestępstwem zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności – przypominają policjanci

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button