Wiadomości

Trójka nastolatków zginęła w wypadku. Dramat w Wodzisławiu

Tragiczny sobotni wieczór na wodzisławskiej ul. Młodzieżowej. Nie żyją trzy osoby, kolejne dwie walczą o życie

Wczoraj tuż po godzinie 20 w wodzisławskiej dzielnicy Zawada na ul. Młodzieżowej doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych – audi i peugeot.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem, jadąc ul. Młodzieżową w stronę Wodzisławia, podczas skręcania w lewo, w stronę ul. Paderewskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi, które jechało ul. Młodzieżową z przeciwnego kierunku i doprowadził do zderzenia tych samochodów – przekazała nam asp. szt. Małgorzata Koniarska, Oficer Prasowa wodzisławskiej policji.

Wszystkie osoby były zakleszczone w pojeździe. Po dojeździe zastępów na miejsce nasze działania polegały na wykonaniu dostępu do tych osób, ewakuowaniu ich, a następnie udzieleniu im kwalifikowanej pierwszej pomocy. Osoby poszkodowane zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego, które udzielały im dalszej pomocy. Niestety trzech osób nie udało się uratować. Dwie osoby zostały zabrane przez pogotowie. Jedna osoba nie wymagała udzielenia pomocy – poinformowali z kolei wodzisławscy strażacy z komendy PSP w Wodzisławiu Śląski.

Na miejscu śmierć poniósł między innymi kierujący samochodem audi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button