Wiadomości

Zbiórki na Grzegorza Brauna zablokowane – co dalej?

Obie zbiórki pieniężne mające na celu wsparcie Grzegorza Brauna po kontrowersyjnym incydencie zostały zablokowane. O decyzji tej poinformował Poseł na Sejm RP Roman Fritz

Aż dwie zablokowane zrzutki na rzecz Grzegorza Brauna, łącznie ,,zamrożono” 220 tysięcy złotych od darczyńców – co się z nimi stanie?
Wyszło również oświadczenie strony zrzutka.pl, jak to skomentować?
Jeśli chcesz wesprzeć działalność Grzegorza Brauna dokonaj wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Osuchowa: NR KONTA: 21 1020 1664 0000 3702 0669 4675
TYTUŁ WPŁATY: „darowizna na cele statutowe, działalność Grzegorza Braun
– napisał Roman Fritz na swoim fanpage’u

Na pierwszej zbiórce zebrano około 70 tysięcy złotych, podczas gdy na drugiej suma przekroczyła 150 tysięcy złotych. Decyzja o zablokowaniu zbiórek niewątpliwie budzi wiele pytań dotyczących losu zebranych środków oraz reakcji społeczności.

Niestety, w takiej sytuacji istnieje ryzyko, że zebrane fundusze zostaną zwrócone darczyńcom, co może wywołać niezadowolenie wśród tych, którzy chcieli wyrazić swoje poparcie dla Grzegorza Brauna. Ponadto, taka decyzja może skłonić do refleksji nad kondycją wolności słowa i możliwością otwartej dyskusji na tematy kontrowersyjne. Poseł Roman Fritz, będący jednym z aktywnych uczestników debaty na temat incydentu, apeluje do społeczeństwa o bezpośrednie wsparcie Fundacji Osuchowa. Jest to organizacja charytatywna, która może być alternatywnym miejscem, gdzie darczyńcy mogą przekazać swoje środki, nie ryzykując ich utraty w wyniku blokady zbiórek.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button