Wiadomości

Adaś walczy o szansę na godne życie, Rodzice proszą o wsparcie na rehabilitację

W życiu Adasia, 9-letniego chłopca, każdy dzień to walka o kolejny krok do normalności. Jego historia zaczęła się od dramatycznego początku, kiedy dostał zaledwie 0 punktów na 10 możliwych w skali Apgar po urodzeniu. Na samym początku nie było pewne, czy maluch w ogóle przetrwa.

Dzięki nieustannej determinacji, opiece lekarzy i wsparciu matki, Adaś pokonał skomplikowane problemy zdrowotne, w tym groźną sepsę. Niestety cena jaką zapłacił za życie okazała się wysoka. Zdiagnozowano u Niego dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę lekooporną i niedowład kończynowy. Od tamtej pory każdy kolejny dzień Adasia to nieustanna walka i trudna rehabilitacja.

Dzisiaj Adaś, pomimo swoich trudności, emanuje radością życia, chociaż niedowład utrudnia mu siedzenie czy stanie chłopiec jest otwarty na nowe znajomości, nie boi się obcych co zaskakuje i inspiruje wszystkich wokół niego. Jego rodzice, którzy są nieustannie zaangażowani w proces rehabilitacji syna, mają marzenia o tym, by kiedyś móc z Nim po prostu porozmawiać.

Można spełnić te marzenia, jednak potrzebne są środki finansowe. Adaś wyrósł ze swojego obecnego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, co oznacza, że rodzice stoją przed koniecznością jego wymiany. Proces rehabilitacji i leczenia absorbują większość funduszy rodziny, pozostawiając niewiele na zakup niezbędnych urządzeń.

Matka Adasia zwraca się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe. – „Rehabilitacja i leczenie synka pochłaniają większość naszych środków. Chciałabym zapewnić naszemu Adasiowi godne życie, wesprzeć go i mieć pewność, że jego szczery i szeroki uśmiech nigdy nie zgaśnie. Bardzo proszę o nawet najmniejszą darowiznę, by ten cel mógł się spełnić.”

Zachęcamy wszystkich do wsparcia Adasia, by mógł on kontynuować swoją niezwykłą walkę o normalność i godne życie. Każda wpłata, choćby najmniejsza, może okazać się ogromnym wsparciem dla Adasia i jego rodziny. Informacje dotyczące wpłat na chorego chłopca można znaleźć na specjalnie utworzonym koncie do zbiórki funduszy. Pokażmy, że wspólnie możemy uczynić życie Adasia lepszym.

https://www.siepomaga.pl/adas-sienko

Można również pomóc dokonując przelewu na subkonto:

32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button