Wiadomości

Będą walczyć o życie. Zimowy Spot Charytatywny dla Dawida i Igora

Już jutro, 25 lutego, o godzinie 11:30 rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie charytatywne Zimowy Spot Charytatywny dla Dawida i Igora, które ma na celu wsparcie dwóch niezwykłych osób w ich trudnych życiowych zmaganiach

Cała impreza będzie okazją nie tylko do wsparcia finansowego, ale także do okazania solidarności z Dawidem i Igorkiem. Program obejmuje występy artystyczne, pokazy strażackie, konkursy oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie również pysznego jedzenia oraz możliwości udziału w licytacjach i zabawie fantowej. Pod tym linkiem można zapoznać się z fejsbukowymi szczegółami.

Dawid to młody mężczyzna, kochający mąż i ojciec trzyletniej Poli. Jego życie zostało niespodziewanie naznaczone diagnozą raka jamy brzusznej. Po serii operacji i chemioterapii rak niestety powrócił. Dawid nie traci jednak nadziei i walczy o życie dla siebie, swojej żony i córeczki. Jego jedyną szansą na wyzdrowienie jest kosztowne leczenie za granicą. Rodzina zorganizowała zbiórkę dla niego, która dostępna jest tu.

Igorek urodzony w 2022 roku zmaga się z rzadkimi mutacjami genetycznymi, które powodują opóźnienia w rozwoju fizycznym i intelektualnym. Mimo tych trudności, jest radosnym dzieckiem pełnym miłości do zwierząt i muzyki. Jego rodzice nieustannie walczą o jego przyszłość, angażując się w intensywną rehabilitację. Dla niego także zorganizowano zbiórkę – https://www.siepomaga.pl/igor-mitko

Dołączcie do nas jutro, aby wspólnie wesprzeć Dawida, Igora i Ich Rodziny w walce o życie i nadzieję! Czeka na Was mnóstwo atrakcji i – jak widać wyżej – jeszcze więcej łakoci.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button