Wiadomości

Czy wybuch gazu w Katowicach był samobójstwem? Śledczy sprawdzają.

Piątkowy wybuch gazu w szopienickiej kamienicy mógł nie być wypadkiem, a celowym działaniem. Tak wynika z listu przesłanego do jednej z redakcji.

Przypomnijmy: w piątek, 27 stycznia, około 8:30 doszło do eksplozji w jednej z katowickich kamienic. W akcji ratunkowej wzięli udział strażacy ze Specjalnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Komendy Miejskiej PSP w Jastrzębiu-Zdroju. O sprawie pisaliśmy tu.

Dziś okazuje się, że śmierć dwóch osób – 69-letniej matki i 41-letniej córki mogła nie być przypadkowa. Wg listu ofiary miały planować samobójstwo wraz z mężczyzną, który trafił do szpitala, a był ojcem młodszej i mężem starszej z kobiet.

Szanowni Czytelnicy! Ze względu na fakt, że treść listu jest niezwykle osobista, zawiera niepotwierdzone zarzuty wobec osoby, która w obliczu medialnego zainteresowania będzie miała bardzo ograniczone prawo do obrony swojego dobrego imienia, zdecydowaliśmy, że nie opublikujemy treści listu nim oskarżenia nie zostaną potwierdzone przez organy ścigania. Stanowisko powyższe jest stanowiskiem oficjalnym redakcji Regionalnego Portalu Informacyjnego ROW.info.pl.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button