Wiadomości

NAJJJKA pozwana do prokuratury za publiczne pochwalenie czynu Grzegorza Brauna. Blogerka stanowczo odpowiada.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pozywa influencerkę ,,NAJJJKĘ” do prokuratury, wygląda na to, że żadna ze stron nie ustąpi.

ZAWIADAMIAMY PROKURATURĘ

Informujemy, że nasz Ośrodek złoży dzisiaj zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w sprawie Natalii Ruś pseudonim „Najjjka”, która publicznie pochwala czyn przestępczy Grzegorza Brauna i nawołuje do prześladowania Żydów przez pozbawienie ich praw podstawowych.

W przeszłości ta sama kobieta atakowała już wielokrotnie inne osoby z powodu ich pochodzenia etnicznego i narodowości.
W jej sprawie do Sądu Rejonowego w Rybniku trafił akt oskarżenia na podstawie którego Natalia Ruś została skazana wyrokiem nakazowym od którego się odwołała.

Niestety do procesu karnego nie doszło bowiem prokuratura pod naciskiem Zbigniewa Ziobry wycofała akt oskarżenia.
Ziobro w ten sposób realizował swoją kampanię wyborczą w której pokazywał środowiskom skrajnej prawicy, faszystom i neonazistom, że będzie ich ochraniał.

Teraz po wyborach, gdy Polska stała się na powrót krajem praworządnym – nasza organizacja wróci do wcześniejszych spraw „Najjjki”. Jednocześnie zainicjujemy postępowanie w sprawie najnowszych „wyczynów” „tej kato celebrytki –
napisał na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Chodzi o komentarz na ostatnie działania Grzegorza Brauna, ten zgasil świece chanukowe w sejmie za pomocą.. gaśnicy. Najjjka specjalnie dla naszej redakcji udzieliła komentarza w tej sprawie:

Spodziewałam się tego. OMZRiK od dwóch mnie nęka tymi fałszywymi oskarżeniami.
Nic bardziej nie boli niż naciąganie faktów i manipulacja, robią to już kolejny raz.
Przyjęłam to ze spokojem, ale w środku jest mi ogromne smutno, przez takie fałszywe oskarżenia mam nawet problemy ze znalezieniem pracy w rodzinnym mieście. Mam z tego tytułu same nieprzyjmeności, a końca nie widać. Ludzie wierzą w zakłamane oskarżenia na mój temat które regularnie publikuje OMZRiK, a nie jest to prawdą.


Próbują zniszczyć moje życie, chcę im tylko powiedzieć, że nie zamierzam się poddać, ani ulegać.

Jestem patriotką, dumną ze swojego pochodzenia, będę to mówić głośno, kocham Polskę i jestem przeciwna niszczeniu i szkalowaniu innych wyznawców, jakiejkolwiek wiary. Poczułam, że Pan Braun staje w ten sposób w obronie polskości i polaków. W filmie na YouTube zadałam sporo pytań dlaczego tak się dzieje, że politycy nie działają w interesie Polski, a mnie to ogromnie boli. Nie obraziłam żadnej religii, żadnego pochodzenia – nic złego nie zrobiłam. Czasem myślę, że mało kto ma odwagę powiedzieć, że kocha swój kraj, ubolewam, że politycy nie mają w sercu na pierwszym miejscu właśnie Polski. Pociesza mnie, że otrzymuje wiele słów wsparcia tych którzy myślą podobnie jak ja, czuje wtedy ciepło w swoim sercu. Myślę, że każdy kto kocha Polskę zrozumie moje działania – w
ówiła Najjjka w komentarzu dla row.info.pl

Czy Najjjka postąpiła słusznie? Jaka jest Wasza opinia w tej sprawie?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button