Wiadomości

Wszystkie służby w akcji. Poszukiwania zaginionego na Odrze

Od wczoraj policja i straż pożarna z dwóch województw szukają zaginionego Jakuba Wilczka

Jak podaje policja, Jakub Wilczek ostatnio widziany był w okolicy rzeki Odry w Grzegorzowicach około godziny 2 w nocy. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego.

W chwili zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki koloru szarego, czarną koszulkę typu T-shirt, białe buty, czarną czapkę z daszkiem, posiadał czarny plecak a w nim czarną bluzę. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiony widziany był około godziny 2 w nocy w dniu 5 maja 2024 w okolicy rzeki Odry w Grzegorzowicach – czytamy w policyjnym komunikacie

Z tego też powodu zaginionego szuka około 60 ratowników. W użyciu są quady i sonar do przeszukiwania dna. Strażacy na wniosek policji pojawili się w Grzegorzowicach przy ulicy Odrzańskiej wczoraj.

Dodatkowo łodzią przepłynięto aż do granicy województwa śląskiego – przekazuje Komenda Powiatowa PSP w Raciborzu

Intensywne poszukiwania trwają, jak na razie nie natrafiono na żaden ślad zaginionego. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, tel. 47 8556200, 47 8556255 lub najbliższą jednostką Policji. Można też kontaktować się z naszym portalem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button